Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Filtračná textília 1,5 x 1 m

Filtračná netkaná textília, rozmer cca 150 cm x 100 cm. 4 filtračné vrstvy.
Na výrobu jednoho rúška potrebujete cca 20 cm x 20 cm. Z jedného kusu látky vyrobíte cca 35-40 rúšok.

V súčasnej dobe, keď je nedostatok respirátorov a tiež rúšok, sme sa rozhodli, spolu s výrobcom vreciek do vysávačov, predávať tiež materiál pre výrobu vreciek do vysávačov - netkanú textíliu. Tento materiál môžete použiť pre svojpomocnú výrobu rúška.

Netkaná filtračná textília je kvalitný a hygienicky nezávadný materiál. Nejedná sa o materiál atestovaný pre výrobu rúšok, ide o núdzové riešenie v čase nedostatku atestovaných rúšok. V prípade núdze a potreby sa dá tento materiál použiť na výrobu rúška, ktoré má lepšie vlastnosti ako obyčajná látka či papierový kapesník. Rúška z netkanej textílie sa nedajú ani prať, ani žehliť. Prosím berte tento náš materiál ako momentálne dostupnú prevenciu, nie ako "všeliek".

Nosenie rúška znižuje riziko pre nositeľa aj jeho okolie. Rúško totiž funguje hlavne "smerom von", čo znamená, že zabraňuje šíreniu koronavírusu. Môžete ho mať a byť infekční, bez toho aby ste zaznamenali akékoľvek prejavy tejto choroby. Zakrytím úst a nosa tak chránite (napríklad aj preventívne) svojich blízkych a všetkých, s ktorými prichádzate do kontaktu.

Okrem uvedenej textílie si môžete kúpiť aj sáčky do vysávača. Pre vyhľadanie konkrétneho vrecka priamo do vášho vysávača využite prosím naše vyhľadávacie centrum. Sáčkov máme zatiaľ dostatok, takže nie je potrebné panikáriť.
Skladom: SKLADOM

Vyberte si počet produktov…

kus

Vaša objednávka

cena € 100

Overené našimi zákazníkmi

Viac ako 98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 3511 recenzií).

Heureka.cz - overené hodnotenie obchodu vrecka-vysavace.sk
nie je čo
21. 11. 2020
Nakupujem pravidelne zvyhodnene balenia vreciek a som velmi spokojna.
21. 11. 2020
ODPORÚČAM NÁKUP V TOMTO OBCHODE. V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.
21. 11. 2020