Právna doložka

© Copyright

Obsah týchto webových stránok je chránený autorským zákonom. Použitie stránok, ich časti alebo ich modifikáciou pre komerčné alebo politické účely je viazané na predchádzajúci písomný súhlas spoločnosti VACS Slovakia s.r.o. Tlač, kopírovanie alebo sťahovanie súborov pre čisto súkromné nekomerčné účely je povolené.

Značky, názvy a logá

Všetky názvy produktov na týchto webových stránkach sú značky VACS Slovakia s.r.o., bez ohľadu na to, či sú označené symbolom © alebo nie.

Záruka a zodpovednosť

Informácie na týchto webových stránkach boli vytvorené s maximálnou starostlivosťou. Spoločnosť VACS Slovakia s.r.o. sa tiež snaží, aby informácie boli vždy aktuálne. Aj napriek starostlivému zostaveniu stránok nepreberá spoločnosť VACS Slovakia s.r.o. zodpovednosť za správnosť a kompletnosť poskytnutých informácií. Použitie informácií z týchto stránok je čisto na riziko užívateľa.

Hyperlinky

Stránky tretích strán, na ktoré sa môžu odkazovať hyperlinky z týchto stránok, nie sú ovplyvnené spoločnosťou VACS Slovakia s.r.o.. Spoločnosť VACS Slovakia s.r.o. nie je zodpovedná za ich obsah pokial to nie je výslovne uvedené. Spoločnosť VACS Slovakia s.r.o. neodporúča stránky tretích strán pokiaľ to nie je výslovne uvedené. Spoločnosť VACS Slovakia s.r.o. nie je zodpovedná za externý obsah, ktorý je na stránkach tretích strán.