O nás

Prevádzkovateľom e-shopu vrecka-vysavace.sk je nová slovenská firma VACS Slovakia s.r.o. Sme výhradným distribútorom kvalitnej českej značky vreciek do vysávačov VACS na Slovensku. Výrobcom vreciek je česká firma VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle.

Ing. Andrej Kašický
Andrej Kašický je spoluzakladateľom obchodu vrecka-vysavace.sk a konateľom firmy VACS Slovakia s.r.o.

Mojou hlavnou úlohou vo firme je, aby ste boli informovaní o všetkých našich produktoch či akciách. Pripravujem plány na ďalší rozvoj firmy s cieľom zlepšovať služby pre Vás – zákazníkov.
Jana Kašická je tiež spoluzakladateľkou obchodu a konateľkou firmy.

Vo firme mám na starosti hlavne komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie reklamácií, jednoducho maximálnu spokojnosť Vás – zákazníkov.
Ing. Jana Kašická

Na začiatok príbeh zo života

Možno ste už niekedy zažili tento príbeh. Kúpite si cenovo výhodný vysávač - napríklad v nejakom e-shope na internete, v hypermarkete alebo v elektropredajni. V lepšom prípade k nemu dostanete aj pár náhradných vreciek, ktoré sa čoskoro minú. A práve v tejto chvíli začína to pravé martýrium.

Ako prvá myšlienka Vás napadne pozrieť sa na náhradné vrecká v e-shope, kde ste vysávač kúpili, alebo sa opýtať v kamennom obchode, možno v hypermarkete. Tam ale čoskoro zistíte, že náhradné vrecká do Vášho zánovného vysávača nemajú a dokonca predavač ani nevie, či vôbec niekedy budú mať. Dostanete ale ďalší nápad a zájdete do miestnej elektropredajne, kde sa Vás opýtajú: „Do akého typu vysávača? Takúto značku vysávača tu vôbec nevedieme, ani vrecká nemáme, ktoré by do neho pasovali."

Tento príbeh by mohol mať samozrejme ďalšie pokračovanie alebo mnoho iných variant, rovnako ako je pestrofarebný každodenný život. Cieľom nie je ohovárať e-shopy, hypermarkety, nekvalitné značky vysávačov, neochotných alebo nekompetentných predavačov. Chceli sme Vás len uistiť, že tento a iné podobné problémy poznáme a radi by sme Vám s ich riešením pomohli.

E-shop vrecka-vysavace.sk je výhradným distribútorom kvalitných českých vreciek do vysávačov VACS a môžeme Vám garantovať toto:
  • dodáme Vám vrecká do akejkoľvek značky či typu vysávača
  • je nám jedno či máte doma vysávač značkový, alebo neznačkový, či ste ho kúpili v hypermarkete, v e-shopu na internete alebo v miestnej elektropredajni
  • vrecká VACS sú dobrou voľbou, ak hľadáte najlepší pomer "cena - kvalita".

História značky VACS

Drvivá väčšina vreciek pochádza z Číny. Ázijská veľmoc exportuje vrecká papierové, textilné alebo aj pre alergikov. Vrecká z Číny majú dokonca mená originálnych značiek vysávačov. Sú ale ázijské vrecká a filtre kvalitné? Odpoveď na túto otázku prenecháme skúšobným ústavom Slovenskej obchodnej inšpekcii alebo časopisu dTest. Keď však uvážime nekonečné príbehy o tom, čo všetko sú Číňania schopní predať ako „bezpečné" potraviny alebo hračky pre deti, tak ani v odvetví vreciek do vysávačov nie je možné dôverovať ázijskej veľkoprodukcii. Je známe, že nekvalitné vrecká do vysávačov vypúšťajú cez filter a systém vysávača do vzduchu množstvo prachu, ktoré je škodlivé najmä pre deti a alergikov.

Vyššie uvedené skutočnosti boli podnetom pre bývalého manažéra známej značky bielej techniky v Českej republike Ondreja Macka, aby sa venoval dlhodobému sústredenému vývoju vreciek do vysávačov. Tento vývoj bol časovo, technicky a finančne veľmi náročný, ale nakoniec sa to podarilo. Vďaka nemu a jeho manželke vyrába rodinná firma VACS FACTORY v Litomyšli široký sortiment vreciek značky VACS do všetkých známych a používaných vysávačov na slovenskom a českom trhu.

Česká značka VACS znamená osvedčenú kvalitu za veľmi priaznivú cenu.

Podčiarknuté, zrátané!

Česká značka - česká kvalita, viac než 19 000 druhov vreciek do vysávačov za priaznivú cenu, k nákupu darček a poštovné zadarmo! Viete o inom obchode s vreckami do vysávačov, ktorý má rovnaké výhody?